GERIMAXi ® välja töötanud Skandinaavia teadlased soovisid tuua turule tooteid, mis oleksid ohutud ja aitaksid hoida head enesetunnet ning organismi füüsilist ja psüühilist energiat. GERIMAXi ® tooted on mõeldud inimestele, kes hoolivad oma tervisest ja kelle jaoks on oluline, et jõudu ja energiat jätkuks kogu päevaks.

GERIMAX ® – kõrge kvaliteediga tooted igapäevaseks kasutuseks mõeldud vitamiinidest, mineraalainetest ja standardiseeritud ürdiekstraktidest. Tooted normaliseerivad organismi talitlust, nii et inimene tunneb end tervena, reipana ja elujõulisena. Teadusuuringute abiga väljatöötatud tooted on mõeldud tarvitamiseks väsimuse ja energiapuuduse korral, et tugevdada organismi immuunsust ja kohanemisvõimet.
Otsides kõige usaldusväärsemaid lahendusi, kuidas ühildada uusim tehnoloogia ja tuhandeaastased kogemused taimeravis, on GERIMAXi ® meeskonnas töötanud farmatseudid, toitumisspetsialistid ja biotehnoloogid. Eksperdid tegid kõik, et tooted oleksid ülimalt kvaliteetsed, täiesti ohutud ning et nende tõhusus oleks tõestatud ja dokumenteeritud.

GERIMAXi ® teeb ainulaadseks hoolega valitud ja kvaliteetselt valmistatud ürdiekstraktid. Unikaalsetes GERIMAXi ® toodetes on meisterlikult valitud, standardiseeritud ja kvaliteetselt komponeeritud vitamiinid, mineraalid ja tuhandeid aastaid kasutatavate adaptogeensete taimede ženšenni, Hiina sidrunväändiku, guaraana ja kuldjuure ekstraktid.
Üks kõige tähtsamaid GERIMAXi ® koostisosi on ženšenni juure ekstrakt. GERIMAX ® toodete valmistamiseks kasutatakse ainult standardiseeritud GGE® ženšenni juure (Panax ginseng C.A. Meyer) ekstrakti, mis tähendab, et igas toote annuses on täpne ženšenni toimeainete kogus.

GERIMAXi ® toodetakse Taanis alates 1981. aastast. Kvaliteedi poolest silmapaistavaid Gerimaxi tooteid tarbivad iga päev miljonid inimesed rohkem kui 20 maailma riigis. Mis on nende lojaalsuse põhjuseks? Täitunud ootused ja usaldusväärsus!