GERIMAX Extreme Energy

Koostises on kõige tõhusamad looduslikud ja energiat andvad taimed: guaraana, kuldjuur ja ženšenn. Toote mõju avaldub 30 minutiga. Soovitame tarvitada, kui on vaja püsida erksana, energilisena ja elujõulisena:
• koosolekul;
• pikkadel väsitavatel autosõitudel;
• intensiivselt töötades või õppides ja valmistudes eksamiteks;
• hommikul, kui kohvitassist ei piisa või peol.

GERIMAX ® Extreme Energy on efektiivne energiaallikas taimedest. Ženšenn aitab säilitada füüsilist ja vaimset aktiivsust ning annab energiat kehale ja vaimule. Kuldjuurt(Rhodiola rosea L.) on kasutatud sajandeid, et toetada tervist külmas kliimas ja rasketes tingimustes. Kuldjuur sisaldab rosaviine, mis aitavad parandada füüsilist ja vaimset jõudlust, vähendavad väsimust, aitavad organismil taastuda pärast füüsilist pingutust, parandab vere juurdevoolu lihastesse ning ajju, tugevdab närvisüsteemi, tõstab tähelepanuvõimet ning reaktsioonikiirust. Kuldjuur kuulub samuti adaptogeenide hulka. Guaraana on looduslikkofeiini allikas, mis annab kiireenergialaengu, parandades keskendumisvõimet ja mälu.

Nende kolme taimeesktrakti koosmõju avaldub kiiresti juba 30 minuti jooksul ning kestab tunde.

Kasutamine: täiskasvanutel ja üle 15-aastastel noorukitel – 1–2 tabletti päevas. Karbis 30 või 10 tabletti.

GERIMAX ® Extreme Energytablette võib kasutada nii pidevalt kui ka vajadusel ühekordselt. 3 kuulise kasutamise järel soovitame teha 2-3 nädalane paus. Ei soovitata lastele, rasedatele ja imetavatele naistele.

GERIMAX ® Extreme Energyvõib võtta koos GERIMAX ® Daily Vital igapäevase multivitamiiniga toetamaks immuunsust ja vitaalsust.

Sisaldus: 1 tablett 2 tabletti
GGE® ženšenni ekstrakt (Panax ginseng C.A.Meyer), millestginsenosiide mitte vähem kui 100 mg8 mg 200 mg16 mg
Kuldjuure ekstrakt (Rhodiola rosea L.,)millest rosaviine mitte vähem kui 120 mg3,6 mg 240 mg7,2 mg
Guaraana seemne ekstrakt (Paullinia cupana KUNTH ex H.B.K.), millest naturaalset kofeiini 400 mg40 mg 800 mg80 mg

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ei asenda tervislikku eluviisi.

Tootja/ Päritoluriik:Axellus A/S, Taani