GERIMAX Ginseng Tonic ja Ginseng tabletid

Sisaldavad eriti suures koguses ženšenni puhast ekstrakti, mis:
• annab energiat kehale ja ajule;
• tugevdab immuunsust;
• aitab võita väsimust ja säilitada elujõulisust;
• aitab hoida seksuaalset tervist.

GERIMAX ® Ginseng Tonic ja tabletid sisaldavadkõrges annuses parima kvaliteediga metsikult kasvava ženšenni ekstrakti. Ženšenni kasutatakse põhjendatult tõhusa keha ja vaimu energiallikana ning immuunsüsteemi toetajana.Võimas ja puhas ženšenni ekstrakt kindlustab eriliselt tugeva toime.

Metsikult kasvav ženšenni juur on Aasias kasutatusel juba tuhandeid aastaid. GERIMAX ® Ginseng Tonic ja tabletid sisaldavad vaid kõrgeima kvaliteediga ženšenni juuri, mis on korjatud käsitsi Aasia mägedes vaid 3-5 aasta vanustelt taimedelt. Neist valmistatud ženšenni ekstrakt (GGE®) on põhjalikult testitud ja omab tõestatud toimet. Toodete unikaalne koostis on välja töötatud Skandinaavia meditsiiniekspertide poolt.

Kasutamine: täiskasvanutel ja üle 15-aastastel noorukitel – 15–30 ml või 1–2 tabletti päevas söögi ajal päeva esimesel poolel. Pudelis 250 ml ja karbis 30 tabletti.

Toonikut ja tablette võib kasutada koos tootega GERIMAX ® Daily Vital kindlustamaks immuunsüsteemi normaalset toimimist.

Tooniku avatud pudel hoida külmkapis ja kasutada ära 2 kuu jooksul.

Sisaldus: 15 ml 30 ml
Ženšenni juure ekstrakt (Panax ginseng C.A.Meyer) 200 mg 400 mg

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ei asenda tervislikku eluviisi.

Tootja/ Päritoluriik:Axellus A/S, Taani